Proč muži dávají přednost fotbalu před sexem?

Proč muži dávají přednost fotbalu před sexem? 

Toto téma řeší asi většina českých žen i mužů. Proč mě ten můj raději nepřehne místo toho, aby šel na fotbal? 

Copy of Copy of Copy of Copy of Láska je pouze tehdy, když přijímáte druhého, jaký je.

Zní to možná trochu drsně, ale přesně to se odehrává v hlavách žen. Muž si říká, vždyť o nic nejde, ona to vydrží, a když se mi bude chtít, tak to půjde. Omyl. Žena je emotivní, láskyplná, milující a prožívající, z toho pramení také její sexualita a potřeba, která se v ní odráží. Sexem cítí svého partnera, jeho náklonost, oporu a bezpečí. Pokud je při sexu muž či žena v hlavě, je to pouze tělocvik a chvilkové odreagování, nikoliv prožitek a životní výživa.

Proč však muži dávají přednost fotbalu před sexem?

Je to jednoduché, při fotbalu se cítí silní, řvou, skáčou, rozhazují rukama, nohama, pijí pivo, alkohol a myslí si, že jsou silní. V sexu je totiž většinou žena převálcuje, proto muži preferují fotbal před sexem.

U fotbalu se muž realizuje, u sexu spíše podřizuje. Krásně to ukazuje mužskou sílu a esenci, ve které se nachází. Na fotbale je to macho a doma bačkora. Jak se vám líbí, když se muž na druhý den doplazí, nebo jej někdo přinese úplně namol k vám domů. Je to obrázek partnera, který se vám líbí? Nechodí, nemluví, neváží si sám sebe. Nemá sebehodnotu, není si vědomý sám sebe. Pokud však takového partnera máte (anebo jím jste), jste s ním proto, abyste si uvědomili svou hodnotu, a tak se mohli posunout blíže k sobě.

Je to kompenzace, rovnováha, kterou muž nachází, ale ani jedno, ani druhé není to místo, kde získává svou sílu. Jeho síla je právě tato rovnováha, kde není předstírání ani dokazování. Muž je sám sebou, v tom je jeho síla.

Jedině pokud je muž sám sebou, může být také žena sama sebou. Jsou si vzájemným darem. 

Být sám sebou je to nejcennější, čeho chce každý člověk dosáhnout. Terapie pozitivního myšlení vás dostane na cestu k sobě. Odhodíte přetvářku, vzorce, balast, který jste si během života vzali za své a kterému jste uvěřili.

Chcete žít, nebo přežívat? Nečekejte na lepší chvíli, protože ta nepřijde. Nejlepší chvíle je teď.

Uvědomte si, že čas je to jediné, co máte. Záleží jen na vás, jak s ním naložíte. 

V lásce Michal

Michal Slončík
Jmenuji se Michal Slončík a jsem Soul, Mind & Body-worker. Masér, průvodce, mentor, autor blogu www.holapravda.cz a Terapie pozitivního myšlení. Pracuji s vědomým dotekem, který pomáhá lidem uvolnit z těla nashromážděné emoce. Jsem milovník života, přírody, hudby, tance, knih, dobrého jídla a pití, který se neustále učí a poznává krásy života. MichalSloncik.cz